Wczytuję dane...
Model: 277
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 24 y godziny
Producent: Invader
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kulki haczykowe Invader Czyngis Chan

 

Nuta główna zapachowa: wątroba - kukurydza

 Czyngis-Chan, charyzmatyczny, dynamiczny, okrutny, gwałtowny i ambitny, był genialnym dowódcą wojskowym, znakomitym politykiem i zdobywcą świata, który zjednoczył koczownicze plemiona z azjatyckich stepów i stworzył imperium mongolskie, największe terytorialnie państwo w historii ludzkości. Jednak wielkie sukcesy tego bohatera i potwora okupione były straszliwą ceną - terrorem i masowymi rzeziami ludności w całej Eurazji na niespotykaną dotąd skalę.

Mongolska kuchnia z powodu surowych warunków jest ograniczona do mięsa i nielicznych warzyw. Zwierzęca WĄTROBA jako źródło żelaza jest jednym z jej składników i podobnie jak KUKURYDZA bogata w minerały i kwasy omega- 3 wzbogaca przynętę Czyngis – Chan

 

 

 

Kulki proteinowe oparte wyłącznie na naturalnych składnikach i dodatkach, jak jajka, całe i mielone ziarna, proteiny, oraz mączki zwierzęce i roślinne.

Zastosowane dodatki smakowo-zapachowe, jak np.  wzmacniacze smaku, oleje, betaina, aminokwasy i stymulatory apetytu są skomponowane w takich proporcjach aby bardzo szybko wejść w reakcje z wodą i rozpocząć prace wyzwalając główne składniki odżywcze wabiące ryby. 

Opakowanie 250 ml zawiera kulki o średnicy 14, oraz 20 mm.

 

 

 

 

smak   wątroba - kukurydza
kolor jasny brąz
pojemność 250 ml

 

Skład:

mąka kukurydziana
mąka sojowa odtłuszczona
mąka sojowa pełnotłusta
mączka ryżowa
wątrobowy ekstrakt w proszku
betaina
mleko w proszku
gluten pszenny
ekstrakt płynny z wątroby
zmielona ptasia karma
albumina
słodzik
aromat wątroby
aromat kukurydzy
jaja kurze
olej

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...