Wczytuję dane...
Model: 65004
Waga produktu: 2 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Prologic
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Prologic Podbierak Avenger  1 sec

Jeśli szukasz podbieraka, który nie tylko oferuje wysoką wytrzymałość, funkcjonalność i niezawodność oraz nie kosztuje kroci, to nie musisz szukać dalej.

Przedstawiamy podbieraki Prologic Avenger.

Te stylowo wyglądające podbieraki wykorzystują sporo rozwiązań technicznych i estetycznych z naszą popularną serią wędzisk karpiowych Avenger.

Podbierak Avenger w rozmiarze 42 jest dostępny ze sztycą 1- lub 2-składową, obie z precyzyjnie gwintowaną tuleją. Smukłe, eleganckie sztyce są wykonane z kompozytu węglowego, dzięki czemu są bardzo sztywne, a jednocześnie lekkie.

Oznacza to, że nie wygną się pod obciążeniem Twojej kolejnej, rekordowej zdobyczy.
2-składowa sztyca mierzy 180cm (6) i składa się na połowę tej długości.

W pełni złożony ma dostateczną długość do operowania w większości sytuacji nad wodą, zaś korzystając tylko z jednej sekcji mamy pełen komfort podbierając rybę z łodzi lub pontonu.

Ten bardzo wszechstronny podbierak daje pewność, że w każdych warunkach będziesz mógł podebrać rybę. Stożkowane ramiona 42 kosza podbieraka są wyprodukowane z lekkiego i super mocnego materiału kompozytowego.

Siatka kosza podbieraka jest wykonana z materiału przyjaznego rybom i wykończona w kamuflażu.

Głowica rozporowa z tworzywa ABS gwarantuje pewne operowanie koszem podbieraka. To doskonały model dla karpiarza, który nie chce uznawać kompromisów pomiędzy jakością, wydajności i stylem.  

  • Długość: 180cm
  • Długość transportowa: 188cm
  • Głębokość kosza: 106cm
  • Wymiary kosza: 106x95cm
  • Sztyca 1-częściowa!
Polecamy