Wczytuję dane...
Waga produktu: 2.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Profess
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Specjalnie wyselekcjonowane i spreparowane grubo frakcyjne składniki ujęte w nowatorską formułę pozwoliły stworzyć nam serię specjalistycznych zanęt, które działają wyjątkowo selektywnie, wabiąc i utrzymując w łowisku duże osobniki ryb karpiowatych.

Zanęty z serii H.P.B. to mega dawka protein, minerałów, tłuszczów, witamin i substancji odżywczych. To bogate źródło cennej energii, którym nie pogardzi żadna gruba ryba.

Swoją wysoką wartość odżywczą zawdzięczają zawartości takich składników jak ekstrakty białkowe (roślinne i zwierzęce), mączka rybna, mączka z krwi, olej rybny.Zawierają również optymalny poziom ekstraktów drożdżowych, dodatków słodzących, betainy, wzmacniaczy smaku oraz zestaw wszystkich niezbędnych rybom aminokwasów.

Najwyższą skuteczność wykazują te produkty przy nęceniu łowiska zanętami H.P.B. na pewno pojawią się one w zasięgu twojego haczyka.Stosując zanęty z tej serii warto również zastosować odpowiednio mocny sprzęt, gdyż szansa na kontakt z okazałą rybą jest naprawdę spora.

OPAKOWANIE : 2kg

BIG–FISH  HPB

Wyśmienicie sprawdza się przy połowie dużych leszczy, karpi, amurów i linów oraz innych dużych ryb spokojnego żeru.

Do jej produkcji użyliśmy ściśle wyselekcjonowanych wysokobiałkowych komponentów.

Precyzyjna formuła tej mieszanki powoduje stopniowe uwalnianie się aromatów w wodzie co zapewnia długotrwały efekt nęcący. Ta zanęta pobudza do żerowania nie powodując uczucia sytości.

Dlatego tez jest bardzo chętnie i długo pobierana przez ryby. Jej wysoka wartość odżywcza w połączeniu z substancjami przyspieszającymi trawienie, powoduje to, że ryby często odwiedzają zanęcone miejsce.

Wyjątkowy, a zarazem uniwersalny skład gwarantuje doskonałe efekty na większości polskich łowisk.

Używając tej zanęty długookresowo możemy liczyć na seryjne branie dużych ryb.


Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...