Wczytuję dane...
Model: M-BIVENXL
Waga produktu: 10 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Mivardi
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

MIVARDI Namiot ENTRIX XL

Dobrze zaprojektowany i dopracowany namiot, całkowicie opracowany przez Mivardi, aby sprostać pozornie niekompatybilnym wymaganiom większości wędkarzy w zakresie idealnego schronienia na poziomie głównego nurtu.

W wyjątkowo atrakcyjnej cenie można teraz uzyskać naprawdę przestronny, szybki w montażu namiot dla jednego lub dwóch wędkarzy z dużą przestrzenią wewnętrzną, dużymi tylnymi i przednimi oknami oraz przedłużonym daszkiem przednim, który chroni strefę wejściową.

Ten namiot jest wyposażony w podłogę przymocowaną za pomocą zamka błyskawicznego na całym obwodzie. Jest wyjątkowo lekki i kompaktowy w transporcie. Pokrowiec, wykonany z materiału M-TEC300 o heksagonalnej fakturze, zapewnia wodoodporność na poziomie 8000mm.

Teleskopowe belki napinające są wyposażone w nowe zamki Mivardi o ekstremalnym nacisku zaciskowym, co pozwala na idealne naprężenie pokrywy.

Kluczową cechą konstrukcyjną jest zestaw unikalnych, samoblokujących się bocznych prętów napinających. Ich mocowanie jest naprawdę szybkie i łatwe.

Po zatrzaśnięciu na swoim miejscu szelki te są mocno zaciśnięte przez oba żebra, co znacznie zwiększa ogólną sztywność i stabilność namiotu.

Jako praktyczne akcesorium można zastosować dostępny oddzielnie wielofunkcyjny uchwyt na wędki i podbieraki.

Ten uchwyt można przymocować do bocznego drążka napinającego.

Namiot można uzupełnić o niedrogą i niezwykle praktyczną mini narzutę o miniaturowych rozmiarach transportowych, która zakrywa dach i części ścian bocznych, znacznie zmniejszając kondensację pary wodnej wewnątrz namiotu i zwiększając komfort w bezpośrednim świetle słonecznym (oferowana osobno).

Dostępna jest również pełnowymiarowa narzuta, tworząca przestronny wiatrołap i zapewniająca maksymalny komfort podczas pobytu.

Ciężar 9,5 kg
Długość transportowa 110 x 30 cm
Wysokość 160 cm
Rozmiar 300 x 250 cm

Polecamy