Wczytuję dane...
Model: M-SHEBSMK2
Waga produktu: 14 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Mivardi
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Mivardi Shelter Base Station MK2

Zmodernizowana i ulepszona wersja przestronnego wielofunkcyjnego namiotu, która stała się absolutnym bestsellerem nie tylko w Czechach i Europie Środkowej.

Konstrukcja nośna została całkowicie przeprojektowana przy użyciu potrójnych połączeń między żebrami dachowymi, pionowymi rurkami i bocznymi prętami napinającymi.

Rury ramy są wyposażone w zaciski sprężynowe, które mocno mocują poszczególne części ramy w łączniku, znacznie ułatwiając montaż i demontaż wiaty.

Łączniki posiadają również otwory do przywiązania linek kotwiczących w przypadku użytkowania wiaty przy bardzo silnym wietrze.

Nowe, unikalne rozwiązanie belki napinającej dach i bocznych belek napinających znacznie zmniejsza ich ugięcie oraz zwiększa sztywność i nośność.

Pozwala również na demontaż do mniejszej długości transportowej.

Zamki zaciskowe Mivardi stosowane na teleskopowych drążkach napinających z ekstremalną siłą zacisku niezawodnie mocują je nawet po całkowitym rozłożeniu. Do użytku w ekstremalnych warunkach jako akcesorium dostępny jest dodatkowy zestaw bocznych drążków napinających.

Schronienie jest gotowe do zawieszenia dwóch dużych siatkowych organizerów z praktycznymi kieszeniami (dostępne osobno). Ściany boczne są zmodyfikowane do przenoszenia tych organizerów, które mogą być wypełnione do trzech kilogramów wagi.

Modyfikacja mocowania ścian bocznych przyczynia się również do znacznie lepszego naprężenia pokrywy schronu. Przyjemnym usprawnieniem jest również znacznie powiększone tylne okno. Kolejnym ciekawym akcesorium jest oferowany oddzielnie wielofunkcyjny uchwyt na wędki i podbieraki, przeznaczony do montażu na bocznym drążku napinającym.

Dla tego schronienia dostępna jest również pełna narzuta.

Specyfikacja:

  • Waga: 13 kg
  • Wodoodporność: 8000 mm
  • Wymiary transportowe: 120 x 20 cm
  • Wymiary: 220 x 220 (233) x 195 cm
  • Typ podłogi: Zapinana na zamek błyskawiczny
  • Przeznaczenie: Dla dwóch osób
  • Materiał: M-TEC 210

Polecamy