Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.5 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Carp Seeds
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kukurydza scopex do PVA

To jest właśnie ten produkt, o który pytali nas wędkarze od początku istnienia firmy. Świeżo zapakowana, idealnie ugotowana oraz w wielu wariantach aromatyzowana kukurydza to idealna propozycja w porach chłodnych, gdzie potrzebujemy nęcić punktowo w materiałach PVA, oraz w łowiskach w których takie nęcenie jest wymagane. Kukurydza nie rozpuszcza żadnych materiałów PVA.

Wszystkie produkty #carpseeds do PVA są zapakowane próżniowo w mocny worek doypack ze struną. Pakowanie próżniowe pozwala na długie utrzymanie świeżości bez używania konserwantów. Worki wyposażone są w wygodną strunę, dzięki której możemy wielokrotnie otwierać i zamykać opakowanie.

Cały asortyment #carpseeds tworzymy dla Ciebie z wyselekcjonowanych gatunków ziaren, które po odpowiednim namoczeniu, gotujemy w punkt, następnie pakujemy próżniowo nie dodając żadnych konserwantów. Tak przygotowany produkt, wyznaczający wzory w tworzeniu przynęt i zanęt z ziaren, oddajemy w Twoje ręce, abyś mógł go użyć na każdym łowisku od razu po otwarciu.