Wczytuję dane...
Waga produktu: 12 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Prologic
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

64153 PROLOGIC INSPIRE BROLLY SYSTEM 65''

To najbardziej zaawansowane brolki systemowe w naszej historii.

Zapewniają najwyższy poziom: funkcjonalności, praktyczności i komfortu.

W brolkach Inspire zastosowaliśmy naszą najnowszą i najbardziej zaawansowaną tkaninę Pro-Tex, która jest oddychająca, lekka i wodoodporna.

Dzięki płaskiej ścianie tylnej nie tylko uzyskaliśmy większą stabilność, ale także zapewniliśmy obszerne wnętrze, przy zachowaniu niewielkiej powierzchni zajmowanej przez brolkę.

Możliwe jest ustawienie łóżka karpiowego całkowicie na tyle, równolegle do ściany tylnej.

Bardzo zwarta konstrukcja centralnego pałąka o niskiej wysokości, który został dodatkowo przesunięty od pozycji centralnej, nie ogranicza przestrzeni na głowę.

Bardzo wytrzymała, zapinana na suwak podłoga Pro-Tect zapobiega przedostawaniu się do wnętrza namiotu wody ani insektów. Wzmocniony zamek błyskawiczny jest zlokalizowany 10cm powyżej gruntu.

Odpinany na suwak panel frontowy posiada drzwi i boczne okienka z moskitierą. Posiada on także nową opcję: jest podzielony na 3 sekcje, które można rozpinać i zwijać indywidualnie, dzięki czemu można dostosowywać poziom otwarcia frontu.

W brolce zastosowaliśmy system Pro-Vent – układ z dużym tylnym otworem wentylacyjnym i dwom bocznymi otworami, zapewnia pełną wentylację wnętrza.

Zwiększa on wymianę powietrza we wnętrzu brolki, zmniejsza zjawisko kondensacji wilgoci i polepsza możliwości obserwacji otoczenia, co najważniejsze pozwala utrzymać komfortową temperaturę w cieplejszych miesiącach.


• Łatwość rozkładania i obszerne wnętrze
• Pro-Tex – lekka, wodoodporna i oddychająca tkanina brolki
• Pro-Vent – system wentylacji wnętrza brolki
• Wytrzymała i lekka rama o zwartej konstrukcji centralnego pałąka
• Pro-Tect – bardzo wytrzymała podłoga zapinana na suwak
• Całkowicie odpinany, podzielony na 3 sekcje, wielofunkcyjny panel frontowy
• Dwa uchwyty na wędziska
• Wytrzymały pokrowiec transportowy w kamuflażu MCP
• W zestawie: odpinany panel frontowy, przezroczysta folia przeciwdeszczowa na okno drzwi, wytrzymała podłoga zapinana na suwak, pałąk frontowy, 4 podpórki usztywniające, mocne śledzie i pokrowiec transportowy

Wymiary : 140x 240 x 215 cm 

Waga : 11,5 kg 

Wymiary transportowe : 165x 23 cm 

Polecamy