Wczytuję dane...
Waga produktu: 2 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: FOX
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Kołowrotek FOX EOS 10000

Fox EOS 10000 to jeden z najbardziej popularnych kołowrotków na rynku. Idealnie nadaje się zarówno dla początkujących jak również dla średnio zaawansowanych karpiarzy. Idealnie wpółpracuje z wędkami z krzywą ugięcia 3lb oraz 3,5lb. Kołowrotek przeznaczony na mniejsze dystanse rzutowe, ale w zupełności sprawdzi się na większości komercyjnych łowisk w Polsce.

 

Jeden z najbardziej popularnych kołowrotków karpiowych na rynku. Kompaktowa budowa, estetyczny design to niewątpliwie zalety tego kołowrotka. Bardzo dobrze sprawdzi się do metody gruntowej zwłaszcza do połowu ryb spokojnego żeru. 

Kołowrotek FOX EOS 10000 został wyposażony w wolny bieg i bardzo precyzyjny hamulec. Świetna jakość wykonania oraz trwałe mechanizmy gwarantują bezproblemowe użytkowanie przez długie lata!

 

Model EOS 10000 w ofercie firmy FOX pojawił się w 2013 roku i od razu zaskarbił sobie sympatię karpiarzy. Świetny kołowrotek do różnorodnych metod gruntowych. Doskonale sprawdzi się do metody gruntowej lub na karpie. Można go również używać do połowu drapieżników, martwa lub żywa rybka, szczupak.

waga - 558g
przełożenie - 5.5:1
 pojemność szpuli dla żyłki 0.33mm – 320m
 pojemność szpuli dla żyłki 0.35mm – 260m
 ilość łożysk - 6 (5+1)

Polecamy