Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24/48 godzin
Producent: Invader
i-Raty - raty online
i-Leasing - leasing online

Monetki klasy premium - seria VICTORY.

Tutti Frutti

Przeznaczone z naciskiem na zawody.
Pocięte w płaskie "Talarki" wałki ciasta, z których robione są kulki zanętowe tej samej serii. Dostępne w trzech dedykowanych dla tej serii zapachach: Monster Crab, Tutti Frutti, oraz Squid/Żurawina.
Karpiarze od wielu lat kombinują z różnymi kształtami, czy też "rozczłonkowywaniem" gotowych kulek za pomocą rożnych narzędzi dostępnych na rynku, aby bardziej urozmaicić i uskutecznić swoje nęcenie. My Ameryki nie odkryliśmy jeśli chodzi o kształt, czy też sposób uzyskiwania Monetek, ale pomyśleliśmy że ta pozycja powinna znaleźć się w naszej ofercie. Dlaczego? Z kilku powodów.
Po pierwsze od kilku lat stosują ją z powodzeniem nasi koledzy zza wschodniej granicy podczas zawodów i na łowiskach o trudnych warunkach. Specyfika kształtu powoduje, iż Monetka łagodnie opada na dno ruchem falistym i układa się na nim nie ginąc np w mulistym podłożu. Do tego kształt, który spoczywa na dnie, jest trudniejszy do zassania przez karpie, co często pobudza je do bardziej agresywnego żerowania.
Po drugie leszcze posiadający swój aparat ssący o mniejszej sile zasysania, nie są w stanie często "wyjeść" nam tej zanęty z nęconej miejscówki, co też jest na plus przy wabieniu karpi, a nie ryb przypadkowych.
Po trzecie, od cięcia w płaskie Monetki naszych gotowych kulek w takich ilościach, aby pokryły nasze zapotrzebowanie podczas często wielodniowych zawodów, po prostu "ręce opadywują" i palce bolą 
Opakowanie: wiaderko 1 kg
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...